Ką daryti, kad šiandien arba rytoj būčiau sveikas?

Kaip pagerinti sveikatą? Kur rasti stebuklingų vaistų gerai nuotaikai? Apie tai ir dar daug įdomių dalykų diskutavo mokiniai  respublikinės pradinių kl. mokinių pažintinės-praktinės konferencijos „Aukime sveiki” metu.

 

Apie vaistažoles, jų naudą, paruošimą ir naudingas savybes  2 kl. mokinės Gabija Petrukonytė ir Viltė Žilinskaitė parengė pranešimą „Vaistažolės-mažosios burtininkės”. Mergaitės papasakojo apie didelę gamtos dovaną – vaistažoles, tinkamą jų naudojimą,  vaistinių augalų  naudingas savybes, ragavo  pušų kankorėžių medaus. Joms padėjo  mokytojos Renata Vyšniauskienė ir Rimutė Ledauskienė.

1 klasės mokiniai Edvinas Rila ir Faustas Bubelis parengė pranešimą „Draugaujame su vaisiais ir daržovėmis”, kuriame aptarė vaisių ir daržovių  naudą, pristatė projekto „Augu sveikas” veiklas. Mokiniams pasiruošti padėjo mokytojos Vilma Beinorienė ir Nida Zikienė.

3b klasės mokinys Aurimas Jarušauskas parengė ir pristatė pranešimą „Pusryčių svarba mūsų mityboje”. Jam pasiruošti padėjo mokytoja Giedrė Grigaitienė.

Naujausi įrašai

Archyvai

Kategorijos

LithuanianEnglishUkrainian