Akcija „Žalia šviesa gyvenimui“

Akcija „Žalia šviesa gyvenimui“

(Pasaulinė psichikos sveikatos diena)

      Spalio 10-oji – Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Šią dieną jungiame „Žalią šviesą gyvenimui“! Kodėl Žalią šviesą? Nes žalia yra gyvybės ir vilties spalva, ji reiškia gyvenimą ir norą gyventi bei norą rūpintis savimi ir artimaisiais!

Prie šios gražios akcijos prisidėjo ir mūsų darželio kolektyvas. Su įstaigos ugdytiniais kalbėjome apie draugystę, palaikymą, toleranciją, rūpestį, pagalbą silpnesniems. Organizavome ir vykdėme veiklas, skirtas stiprinti vaikų psichinę sveikatą, skatinant palaikyti ir puoselėti pasitikėjimo savimi, savo gebėjimais bei artumo jausmą. Tai buvo kitokia savaitė, kitokia antradienio diena, įpareigojanti pagalvoti ne tik apie save, bet ir apie aplinkinius, kuriems kartais reikia šiek tiek daugiau supratimo ir palaikymo, negu mums.

Ši akcija suteikė puikią galimybę prisiminti, kad tokie maži dalykai, kaip teigiamos emocijos, empatiškumas, gera nuotaika, bendravimas – tai yra būdai, padedantys stiprinti psichinę sveikatą, lavinti emocinį intelektą.

Pilietinės iniciatyvos veiklos užfiksuotos nuotraukose, kurių dėka buvo sukurtas video filmas ir patalpintas youtube platformoje: https://youtu.be/LhyKn3qKDHQ?si=IQU3CbADQ94yEsNs

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ž. Jarašūnienė

Meninio ugdymo mokytoja E. Jurgutienė

Naujausi įrašai

Archyvai

Kategorijos

LithuanianEnglishUkrainian