Susisiekti

Šiaulių „Dermės“ mokykla

 

Kiti kontaktai

Socialinė pedagogė Donata Balandienė:  (841) 52 68 29

Administracija

Giedrė Stapulionienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ieva Garbenienė
Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja
Alvija Nakvosienė
Specialioji švietimo pagalba
Asta Katkienė
Direktoriaus pavaduotoja ūkiui
Ginta Lužeckienė
Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja

Rūta Lanauskienė

Direktorė

Giedrė Stapulionienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Ieva Garbenienė

Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja

Alvija Nakvosienė

Specialiosios pagalbos ir veiklos analizės skyriaus vedėja

Ginta Lužeckienė

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja

 Vilma Beinorienė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Vyresnioji logopedė

Jurgita Steckytė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Vyresnioji logopedė

 Rasa Poškevičienė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Vyresnioji logopedė

Ingrida Miceikienė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Vyresnioji auklėtoja

Renata Vyšniauskienė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja;

Ankstyvojo užsienio (anglų) kalbos vyresnioji mokytoja

Giedrė Grigaitienė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Vilma Elinskienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Jolanta Kreičmanaitė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Jolanta Maziliauskienė

Pradinio ugdymo mokytoja;

Zikienė Nida

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Inga Zykienė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Rimutė Ledauskienė

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Kristina Kvietkuvienė

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

 Raimondas Gabrielaitis

Vyresnysis mokytojas; dailė

Mokytojas; technologijos

Simas GarbenisKūno kultūros mokytojas
 Arnolda KapačinskienėMokytoja metodininkė; muzika, šokis
 Rasa KavaliauskienėMokytoja metodininkė, anglų kalba
 Eglė MasiulytėVyresnioji mokytoja, lietuvių kalba
Ieva Garbenienė

Mokytoja, lietuvių kalba

 

Gediminas KrūmasMokytojas, dorinis ugdymas
Roberta StapulionienėMokytoja; kūno kultūra
Asta Budraitienė

Vyresnioji mokytoja; matematika, ekonomika ir verslumas

Mokytoja, fizika

Irma MiniauskienėMokytoja; technologijos
Loreta ŠedienėMokytoja metodininkė; istorija, pilietiškumo ugdymas
Indrė ZakienėVyresnioji mokytoja, lietuvių kalba
 Virginija Liucija BaliutavičienėVyresnioji mokytoja; kūno kultūra
Bernadeta Sabatauskė

Vyresnioji mokytoja; geografija

Mokytoja; istorija

Laimutė Slavickienė

Mokytoja metodininkė; matematika

Mokytoja; žmogaus sauga

Nomeda MedžiaušienėVyresnioji mokytoja; informacinės technologijos
 Laima Pastoraitė

Mokytoja metodininkė; gamta ir žmogus, biologija

Vyresnioji mokytoja; chemija

Mokytoja; fizika

Vitalija Kučienė

Mokytoja metodininkė; muzika

Vyresnioji auklėtoja

Augenija DungveckienėVyresnioji surdopedagogė
Eugenija JakimavičienėLogopedė ekspertė
Violeta MatakienėLogopedė metodininkė
 Loreta BaltūsienėVyresnioji logopedė
Živilė BielskienėLogopedė metodininkė
Aurelija NorienėLogopedė
Jolanta ŽukauskienėLogopedė metodininkė
Alvija Nakvosienė

Logopedė

 

Roberta GrabauskienėLogopedė
Vaida ŠimaitienėLogopedė
Donata BalandienėSocialinė pedagogė  (vaiko priežiūros atostogos)
Aušra SenkauskienėSpecialioji pedagogė metodininkė
Laima JuozapavičienėSpecialioji pedagogė metodininkė
Jovita BiliūnienėVyresnioji specialioji pedagogė
Justina BičiušienėPsichologė
 Aušra VarneckienėPsichologė
Levita BielskienėBibliotekos vedėja
Jūratė BosaitėBibliotekininkė
Virginija GineikienėMokytojo padėjėja
Alma PušinskaitėMokytojo padėjėja
Miglė JagminaitėMokytojo padėjėja
Sandra TamašauskaitėSocialinė pedagogė
Irma KryžienėMokytojo padėjėja
Alma ČekauskienėMokytojo padėjėja

 

 Aurelija NarbutaitėVyresnioji auklėtoja
Vaida ŠimaitienėVyresnioji auklėtoja
Ilona GaralevičienėAuklėtoja metodininkė
Kristina KazlauskaitėVyresnioji auklėtoja
Viliūnė ČiomėnienėVyresnioji auklėtoja
Monika RodienėAuklėtoja
Remigijus JuozapavičiusVyresnysis auklėtojas
Jūratė SruogytėAuklėtoja metodininkė
Meilutė KateivienėVyresnioji auklėtoja
Joana KravčenkienėVyresnioji auklėtoja
Rimantas LiukinevičiusVyresnysis auklėtojas
Richardas PovilauskasVyresnysis auklėtojas
Nerijus OstrauskasVyresnysis auklėtojas
Redas ŠvambarisVyresnysis auklėtojas
Rasa ŠukienėAuklėtoja metodininkė
Daina ValiūnaitėVyresnioji auklėtoja
Dalia StankevičienėVyresnioji auklėtoja
Ligita AnučauskytėVyrensioji auklėtoja
Romas StapulionisAuklėtojas
Violeta ValuntinaitėVyrensioji auklėtoja
Tomas BičiušasAuklėtojas
Loreta StrazdauskienėAuklėtoja
Ilmena DomkuvienėAuklėtoja
Viktoras SėjūnasAuklėtojas
Raimonda StankuvienėAuklėtoja
Dalia BrokienėAuklėtoja
Kristina ValčiukienėAuklėtoja
Vilija Taujanskaitė-KaušėAuklėtoja

Raimonda Galkuvienė

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Jelena Knizikevičienė

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Ilona Švambarienė

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Vanda Zaurienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Rasa Arlauskienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Živilė Jarašūnienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Evelina Jurgutienė

Meninio ugdymo vyresnioji mokytoja

Kristina Kvietkuvienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė 

Viktorija Liaugaudienė

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Ginta Lužeckienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Lilijana Rumšienė

Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Kristina Serapinaitė

Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Rima Kančauskė Logopedė metodininkė
Silvija Masandukienė Logopedė
Sonata Šimaitienė Vyresnioji logopedė
Neringa Udrienė Vyresnioji logopedė
Rosita Doveikienė Vyresnioji judesio korekcijos specialistė (vaiko priežiūros atostogos)
Roberta Grabauskienė Spec. pedagogė
Justina Bičiušienė Psichologė
Augenija Dungveckienė Vyresnioji surdopedagogė
Lina Kazlauskaitė Judesio korekcijos specialistė
Daiva Jankauskė Vyresnioji logopedė
Įstaigos valdymo struktūros schema