EcoSTEAM + Matematika

Erasmus+ Ka210 tarptautinio projekto „Take Eco action with STEAM” veiklų planas visą Šiaulių „Dermės” mokyklos bendruomenę bei institucijas – partneres intensyviai įsukęs į veiklų įgyvendinimą. Šių metų tris mėnesius gyvenome EcoSTEAM + Technologijos ritmu, dabar komandų užsiėmimuose karaliauja matematika. 
          Gegužės 8-10 dienomis mokytojai R. Kavaliauskienė, R. Gabrielaitis ir I. Miniauskienė dalyvavo tarptautiniuose mokymuose „Mats – is an important part of EcoSTEAM” Fiorano Modenese mieste, Italijoje. Associazone Lumen APS, projekto partnerė, nevyriausybinė organizacija, kurianti, besidalijanti savo iniciatyvių ir inovatyvių edukatorių žiniomis bei patirtimis. Tai projekto – STEAM profesionalai.9 mokytojai iš Lietuvos, Turkijos ir Graikijos dalyvavo užsiėmimuose, kuriuose patys išbandė tarpdisciplinines integruotas veiklas: Matematika ir Ekologija, STEM praktiniai užsiėmimai, robotika, dirbtinio intelekto galimybės. Lankėsi 4 ugdymo įstaigose, išgirdo jų patirtis, išbandė siūlomas STEAM veiklas. Mokymų organizatoriai organizuotomis veiklomis – simetrija ir biologija, IT ir gamtos mokslai, įrodė, kad gamtoje gimsta matematika, o EcoSTEAM ugdymas kuria mokyklą be sienų.
        Mokytojų mokymai neatsiejami nuo mokinių patirčių, todėl Associazone Lumen APS gegužės 26 dieną surengė nuotolinį užsiėmimą beveik šimtui EcoSTEAM klubų vaikų iš visų penkių šalių partnerių, kuriuose visi dalyviai sužinojo animacinio filmuko kūrimo galimybes, naudojant Sketch programėlę. Iššūkis skaičiuoti, sumaketuoti, suderinti, suaktyvinti, įgarsinti ir išreklamuoti savo kūrinį – tikrai pasiekė aukščiausią susidomėjimo lygį.
         Nėra mokytojo vaizduotei ir išmonei ribų!!! Ačiū, kas ieško, kuria, bando ir dalijasi su mokyklos bei tarptautine projekto bendruomene EoSTEAM veiklomis 🍀, o jei dar neišdrįsai, mes tavęs laukiam!!!
 
Projekto koordinatorė R. Kavaliauskienė
 

Naujausi įrašai

Archyvai

Kategorijos

LithuanianEnglishUkrainian