GERB. MOKINIŲ TĖVAI (GLOBĖJAI/RŪPINTOJAI)

informuoju, kad mūsų mokykloje vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės direktoriaus 2021-01-21 įsakymu „Dėl Šiaulių „Dermės“ mokyklos darbo organizavimo“ Nr. A-61 ir atsižvelgiant į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie sveikatos apsaugos ministerijos Šiaulių departamento 2021-01-20 raštą Nr. (6-13 16.1.17. Mr)2- „Dėl infekcijų plitimą ribojančio režimo taikymo“ Šiaulių „Dermės“ mokyklos 5-10 klasių mokiniams nuo 2021-01-20 iki 2021-01-31 d. taikomas infekcijų plitimą ribojantis režimas, ugdymo procesas organizuojamas nuotoliniu būdu nustačius COVID-19 susirgimą keliems bendruomenės nariams.


Nuotolinis ugdymas vykdomas: el. dienynas TAMO, Eduka, Ema elektroninė mokymosi aplinka ir ZOOM platforma. Dėl mokiniams skirtų individualių tarties, kalbos ir klausos lavinimo pratybų švietimo pagalbos specialistai susisiekia individualiai.

Pasireiškus karščiavimui ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų ligų požymiams (kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) kreipkitės Karštąja linija tel. nr. 1808 arba susisiekite su savo šeimos gydytoju).

Būkite sveiki ir saugūs, tolerantiški ir pilietiški. Prašau Jūsų supratingumo, kantrybės ir padėti vaikams ištverti atsiradusius sunkumus.

Iškilusius klausimus kreipkitės į mokyklos pedagogus ir /ar rašykite į el. dienyną TAMO bei mokyklos internetinę svetainę https://www.dermesm.lt/

Pagarbiai

Direktorė Rūta Lanauskienė

 

Informacinį naujienlaiškis apie pilietinę iniciatyvą „Atmintis gyva, nes liudija“. Dar kartą dėkojame Jums, kad nepaisant karantino sąlygų, prisijungėte prie iniciatyvos ir kartu paminėjome Lietuvai svarbią istorinę datą.

Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas

 

Naujausi įrašai

Archyvai

Kategorijos

LithuanianEnglishUkrainian