Kalbos ugdymo projektas ,,Aš esu knyga – perskaityk mane“

Šiaulių ,,Dermės“ mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje 2024 metų balandžio 15 d. – gegužės 30 d. vyko kalbos ugdymo projektas ,,Aš esu knyga – perskaityk mane“. Projekto tikslas – taikant alternatyvius ir kūrybiškus metodus, skatinti ugdytinius domėtis knygomis, plėtoti aktyvųjį ir pasyvųjį žodyną, tobulinti rišliąją kalbą.
Projekto iniciatorė ir organizatorė – Šiaulių ,,Dermės“ mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus specialioji pedagogė Roberta Grabauskienė, partnerės – ikimokyklinio ugdymo skyriaus logopedės: Silvija Masandukienė, Neringa Udrienė, Sonata Šimaitienė, Daiva Jankauskė, Rima Kančauskė bei judesio korekcijos specialistė Lina Kazlauskaitė. Socialinė partnerė – rašytoja S. Stelmakovaitė.
Šiaulių ,,Dermės“ mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai, projekto metu, ne tik daug sužinojo apie pasakas, vartė spalvingas knygas, bet ir daug ko išmoko. Vykusios veiklos skatino bendrauti ir bendradarbiauti, laikytis taisyklių, sekti pasakas, turtinti aktyvųjį žodyną, imituoti pasakų veikėjų balsus, atskleisti savo kūrybiškumą, kuriant ir iliustruojant pasakas. Buvo ugdomos komunikavimo, pažinimo, socialinė, emocinė kompetencijos.

Logopedės: Silvija Masandukienė, Rima Kančauskė

Naujausi įrašai

Archyvai

Kategorijos

LithuanianEnglishUkrainian