Kviečiame dalyvauti praktiniame seminare „Pilietinis pasipriešinimas taip pat ginklas“

Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas 2024 m. gegužės 4 d. (šeštadienį) nuo 10 iki 18 val. organizuoja praktinį seminarą „Pilietinis pasipriešinimas taip pat ginklas“. Seminaras vyks Šiaulių valstybinės kolegijos centriniuose rūmuose, aktų salėje, adresu Aušros al. 40, Šiauliai. Seminaras skirtas plačiai visuomenei ir vyksta didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Seminaro tikslas supažindinti dalyvius su pilietinio pasipriešinimo samprata ir ,,ginklais“ siekiant atskleisti neišnaudojamo kovos būdo galimybes totalinio pasipriešinimo kontekste. Po šių užsiėmimų galėsite padidinti savo šeimos saugumą ir realiai prisidėti prie valstybės saugumo stiprinimo tiek individualiai, tiek ir padėdamas komendantūroms ar ginkluotam pasipriešinimui.

Dienotvarkė:

I pranešimas. ats. plk. Gintaras Bagdonas. Grėsmės Lietuvos saugumui.

II pranešimas. ats. mjr. Albertas Daugirdas. Pilietinis (neginkluotas) pasipriešinimas – taip pat ginklas.

Kursų mokestis – 10,0 €. Taip pat kursų metu organizuojama parama Ukrainai – visos pervestos lėšos virš 10 Eur bus skirtos paramai karo niokojamai šaliai, papildomai prisidėti galima tiek galite ir norite.

Nuoroda į registraciją ir detalesnė informacija: https://lkakeliautojai.lt/pilietinis-pasipriesinimas-taip-pat-ginklas%20

Facebook nuoroda į renginį: https://www.facebook.com/events/380204634856438?active_tab=about

Pasinaudokite progą įgyti praktinių žinių ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus! 

Naujausi įrašai

Archyvai

Kategorijos

LithuanianEnglishUkrainian