Mokiniai dalyvavo folklorinių šokių vakaronėje

2024 m. vasario 7 d. Šiaulių „Dermės“ mokyklos mokiniai dalyvavo folklorinių šokių vakaronėje, kuri vyko Šiaulių kultūros centre. Vaikai, kurių pagrindą sudarė „Gaspadoriukų“ nariai, noriai, smagiai ir linksmai įsiliejo į siautulingą lietuvių liaudies šokių fiestą. Mokiniai galėjo pritaikyti etnokultūros būrelio metu išmoktus šokius, galėjo išmokti naujų šokių, pabendrauti su bendraamžiais. Pabrėžtina, jog šoko visi norintys vaikai, neatsižvelgiant į jų individualius sugebėjimus ir įgūdžius.
Vaikams vakaronė labai patiko, jie grįžo į mokyklą pilni energijos, džiaugsmo ir gerų emocijų.
Renginyje šokėjams smagiai grojo ir nuotaiką kūrė Šiaulių Dainų muzikos mokyklos vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Vieversėlis“ instrumentinė grupė (vadovas Arūnas Stankus), muzikantai Lina ir Albertas Bartašiai (Pasvalio r.), Donatas Stakvilevičius (Radviliškis) ir Arūnas Vaičelis (Šiauliai). Renginį organizavo Šiaulių kultūros centras, vakaronės partneris – Šiaulių Dainų muzikos mokykla.
Dar kartą įsitikinau, kad vaikams reikalinga lietuvių etninė kultūra, kad jiems patinka lietuvių folkloriniai šokiai ir muzika. Tai įkvepia toliau atverti etninės kultūros lobių skrynią, suteikti vaikams galimybę pažinti tautos tradicijas, padėti formuoti jų asmenybes.

Etninės kultūros būrelio „Gaspadoriukai“ vadovė Jūratė Sruogytė

Naujausi įrašai

Archyvai

Kategorijos

LithuanianEnglishUkrainian