Projektas „Profesijų pasaulyje“

Šiaulių “Dermės” mokyklos pedagogai N. Ostrauskas ir V. Šimaitienė organizavo bei vykdė projektą „Profesijų pasaulyje“, skirtą 6b ir 10 kl. mokiniams. Įgyvendinant projekto veiklas mokiniams buvo organizuojami patyriminiai profesinio veiklinimo užsiėmimai visuose Šiaulių profesinio rengimo centro skyriuose:
  • Prekybos ir verslo skyriuje mokiniai susipažino su konditerio, padavėjo-barmeno, virėjo, pardavėjo-konsultato specialybėmis.
  • Mechanikos skyriuje mokiniai susipažino su automobilių mechanikų, elektrikų, suvirintojų, santechnikų, šaltkalvių specialybėmis.
  • Statybos skyriuje mokiniai susipažino su apdailininko, staliaus, dažytojo-tinkuotojo padėjėjo, interjero apipavidalintojo specialybėmis.
  • Technologijų skyriuje mokiniai susipažino su dirbinių (tekstilės, odod) gamintojo, biuro administratoriaus, apsakaitininko specialybėmis.
  • Buitinių paslaugų skyriuje mokiniai susipažino su fotografo, floristo, kirpėjo, vizažisto, kosmetiko, vizualinės reklamos gamintojo specialybėmis.
Šio projekto vykdomos veiklos mokiniams sudarė salygas išmokti konstruktyviai žvelgti į ateitį: išmokti sistemingai kaupti žinias, lavinti gebėjimus, ugdytis kompetencijas, padėsiančias rinktis studijų kryptį, profesinę veiklą, bei planuoti savo vietą darbo rinkoje.             Į užsiėmimus mokinius lydėjo už projekto vykdymą atsakingi pedagogai: N. Ostrauskas, V. Šimaitienė, R. Švambaris, A. Kapačinskienė, N. Medžiaušienė.  

Naujausi įrašai

Archyvai

Kategorijos

LithuanianEnglishUkrainian