Puoselėjame gamtosaugines ir bendradarbiavimo su socialiniais partneriais tradicijas!

Šių metų balandžio 24-27 dienomis mūsų mokyklos mokiniai, auklėtojai ir mokytojai dalyvavo jau tradicine tapusioje socialinėje pilietinėje gamtosauginėje akcijoje „Darom ir gamta mums padėkos 2023“.

Bendradarbiaujant su socialiniais partneriais, Šiaulių jaunųjų gamtininkų centru, jau penktą pavasarį mokyklos savanoriai, rinko šiukšles šiauliečių ir miesto svečių dažnai lankomose Salduvės piliakalnio prieigose. Mokykla ir gamtininkų centras parūpino darbui reikalingas priemones (pirštines ir šiukšlių maišus) bei organizavo šiukšlių išvežimą.
Šiais metais akcijoje dalyvavo 125 mokiniai (Pb, 1a, 1b, 1c, 2b, 2c, 5a, 6a, 7a, 8a, 9, 10a, 10b), 17 pedagogų ir mokykloje pagal tarptautinį projektą veiklas vykdanti savanorė Esra iš Turkijos.
Akcijos metu buvo surinkta daugiau nei 30 maišų šiukšlių: plastiko, popieriaus, stiklo, gumos, metalo ir buitinės technikos, automobilių padangų!

Akcija dar kartą suvienijo mus kilniam tikslui, skatintino bendruomeniškumą ir atkreipė dėmesį į taršos, aplinkosaugos problemas. Nors ir pavargome, bet didžiavomės savo pilietiniu iniciatyvumu ir asmeniniu indėliu saugant gamtą!
Tikime idėja, kad „mokantis pakelti svetimą šiukšlę, gal niekada nepaliks gamtoje savo šiukšlių…” 
Dėkojame visiems už drauge prasmingai ir smagiai praleistą laiką gamtoje ir kviečiame vėl susitikti kitą pavasarį!

Informaciją parengė mokyklos bendruomenės dalyvavimo akcijoje iniciatorė
1c klasės auklėtoja Ilona Garalevičienė

Naujausi įrašai

Archyvai

Kategorijos

LithuanianEnglishUkrainian