LIETUVOS RESPUBLIKOS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ

SKIRTINGŲ GEBĖJIMŲ 1 – 4 KLASIŲ MOKINIŲ,

RAIŠKIOJO SKAITYMO/DEKLAMAVIMO KONKURSO

ŽODŽIO SPARNAI TAVO SIELAI, MAMA

NUGALĖTOJUS  IR  LAUREATUS 

1 klasių grupė

Eil. nr.Mokinio pavardė, vardasVietaMokykla
1.Domantas RukavičiusIVilniaus r., Buivydiškių pagrindinė mokykla
2.Liepa PranskevičiūtėIIRadviliškio V.Kudirkos progimnazija
3.Orestas PalenčiusIIIgnalinos Č.Kudabos progimnazija
4.Marija NavickaitėIIIIgnalinos Č.Kudabos progimnazija
5.Faustas BubelisIIIŠiaulių „Dermės“ mokykla
6.Vaiva VolkavičiūtėIIIRadviliškio V.Kudirkos progimnazija

2 klasių grupė

Eil. nr.Mokinio pavardė, vardasVietaMokykla
1.Matas PaulauskasIŠiaulių „Dermės“ mokykla
2.Gustė BrazaitytėIIŠakių r. Gelgaudiškio pagrindinė mokykla
3.Gabija PetrukonytėIIŠiaulių „Dermės“ mokykla
4.Gabrielė ZavadskytėIIIŠiaulių Medelyno progimnazija
5.Domantas ŽemeckasIIIŠiaulių „Dermės“ mokykla
6.Alvita maižytėIIIŠiaulių „Dermės“ mokykla

3 klasių grupė

Eil. nr.Mokinio pavardė, vardasVietaMokykla
1.Andrėja VilčinskaitėIVilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazija
2.Ramunė MartišiūtėIIVilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija
3.Lukas NaudžiusIIVilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazija
4.Adomas RaižysIIIŠakių r. Lekėčių mokykla-daugiafunkcinis centras
5.Agnė BendaravičiūtėIIIVilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazija
6.Arijana ŽilinskaitėIIIJonavos Panerio pradinė mokykla

4 klasių grupė

Eil. nr.Mokinio pavardė, vardasVietaMokykla
1.Arijus KatyšovasIIgnalinos Č.Kudabos progimnazija
2.Goda GudukaitėIIAlytaus r., Krokialaukio T.Noraus-Naruševičiaus gimnazija
3.Viltė StanaitytėIIVilkaviškio pradinė mokykla
4.Nikolė TamulionytėIIIAlytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla
5.Gabrielė TijūnelytėIIIUkmergės senamiesčio progimnazija
6.Ugnė MačiulytėIIIKauno Veršių gimnazija

Deklamavimo poroje grupė

Eil. nr.Mokinio pavardė, vardasVietaMokykla
1.Dominykas   Karpavičius ir Martynas KarpavičiusIŠiaulių Medelyno progimnazija
2.Adelė   Baniulytė ir Rapolas AškinisIIPalaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija
3.Emilija   Palionytė ir Gabija PalionytėIIIŠiaulių „Rasos“ progimnazija

Nominacija už išraiškingiausiai deklamuotas eiles

Eil. nr.Mokinio pavardė, vardasVietaMokykla
1.Aurėja   NavickaitėlaureatėRadviliškio V.Kudirkos progimnazija

 

Nominacija už jautriausiai deklamuotas eiles

Eil. nr.Mokinio   pavardė, vardasVietaMokykla
1.Goda GrubliauskaitėlaureatėŠiaulių „Dermės“ mokykla

Džiaugiamės, kad sulaukiame vis daugiau jaunųjų talentų iš įvairiausių Lietuvos miestų. Nuoširdžiai dėkojame pedagogams, rengusiems mokinius konkursui. Pažymos apie metodinę veiklą bus išsiųstos į mokyklas.

Eil. Nr.

Pedagogo,

parengusio mokinius   konkursui,

vardas, pavardė

Įstaiga
1.Janina Kristina MažučiūnienėRadviliškio V.Kudirkos progimnazija
2.Daiva MačiūnaitėŠiaulių Medelyno progimnazija
3.Eugenija StanislavovienėPalaimintojo T.Matulionio gimnazija
4.Ieva ValiukienėŠiaulių Rasos progimnazija
5.Eglė BilinskaitėBuivydiškių pagrindinė mokykla
6.Jurgita LukšienėRadviliškio V.Kudirkos progimnazija
7.Irena ŠuminienėIgnalinos Č.Kudabos progimnazija
8.Vilma BeinorienėŠiaulių „Dermės“ mokykla
9.Vilma SteniukynienėAlytaus Piliakalnio progimnazija
10.Vilija BruževičienėVilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija
11.Nida ZikienėŠiaulių „Dermės“ mokykla
12.Loreta StrazdauskienėŠiaulių „Dermės“ mokykla
13.Renata VyšniauskienėŠiaulių „Dermės“ mokykla
14.Jovita BiliūnienėŠiaulių „Dermės“ mokykla
15.Arvydas ValukonisŠiaulių Medelyno progimnazija
16.Laimutė RačkauskienėŠiaulių Medelyno progimnazija
17.Rimutė LedauskienėŠiaulių „Dermės“ mokykla
18.Tomas BičiušasŠiaulių „Dermės“ mokykla
19.Virginija KasparaitienėŠakių r. Gelgaudiškio pagrindinė mokykla
20.Inga VaitkevičienėVilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazija
21.Orinta ŠalkuvienėŠiaulių Medelyno progimnazija
22.Asta RabikauskienėJonavos Panerio pradinė mokykla
23.Raselė DumskienėŠakių r. Lekėčių mokykla   daugiafunkcinis centras
24.Jūratė PuidienėŠakių r. Lekėčių mokykla   daugiafunkcinis centras
25.Rūta BakūnienėVilkaviškio r. Pilviškių   „Santakos“ gimnazija
26.Dalia VilčinskienėIgnalinos Č.Kudabos progimnazija
27.Daiva BaranauskienėAlytaus r. Krokialaukio T.Noraus-Naruševičiaus gimnazija
28.Birutė SimanavičienėMarijampolės „Smalsučio“ pradinė mokykla
29.Rasa GalinaitienėVilkaviškio pradinė mokykla
30.Jolanta JanavičiūtėAlytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla
31.Jurgita StankevičienėUkmergės senamiesčio progimnazija
32.Milita AkambakienėKauno Veršvų gimnazija
33.Ingrida MasteikienėKauno Veršvų gimnazija
34.Ilona BublienėKauno Veršvų gimnazija

Renginio organizatorės Jolanta Žukauskienė, Nomeda Medžiaušienė, Živilė Bielskienė, Laima Juozapavičienė, Aušra Senkauskienė, Rimutė Ledauskienė, Jovita Biliūnienė.

Leave a Comment