TĘSIAME SAVANORIAVIMO TRADICIJAS

Šių metų balandžio 26-30 dienomis mūsų mokyklos mokiniai, auklėtojai ir mokytojai dalyvavo jau tradicine tapusioje socialinėje pilietinėje gamtosauginėje akcijoje „Darom ir gamta mums padėkos 2021“. Bendradarbiaujant su socialiniais partneriais, Šiaulių jaunųjų gamtininkų centru, kurie parūpino darbui reikalingas priemones (pirštines ir šiukšlių maišus) bei organizavo šiukšlių išvežimą, jau trečią kartą mokyklos savanoriai, rinko šiukšles šiauliečių ir miesto svečių dažnai lankomose Salduvės piliakalnio prieigose.

Šiais metais akcijoje prie piliakalnio dalyvavo 3a, 3b, 4a, 4b klasės mokiniai, o vyresniųjų klasių mokiniai (5a, 6b,8a klasės) tvarkė pasirinktas miesto viešąsias erdves. Buvo surinkta daugiau nei 20 maišų šiukšlių: plastiko, popieriaus, stiklo, šakų bei metalo ir buitinės technikos nuolaužų!

Akcija dar kartą suvienijo mus kilniam tikslui, skatintino bendruomeniškumą ir atkreipti dėmesį į taršos, aplinkosaugos problemas.

 

Nors ir pavargome, visi buvome geros nuotaikos, kad prasmingai praleidome laiką gamtoje ir didžiavomės savo pilietiniu iniciatyvumu bei asmeniniu indėliu saugant gamtą!

Naujausi įrašai

Archyvai

Kategorijos

LithuanianEnglishUkrainian