„Velykos atrieda“

P b klasės mokiniai kartu su mokytoja Rima ir auklėtoja Ilmena ruošė kūrybinius darbus artėjančioms pavasario šventėms. Organizavome kūrybines dirbtuves „Velykos atrieda“. Veiklos vyko visą kovo mėnesį.
Tikslai: susipažinti su naujomis dailės technikomis, pasidaryti dovanas ir dekoracijas klasės puošimui, mokytis etiketo (šventinio stalo ruošimas ir gražus elgesys prie stalo).
Uždaviniai : prisiminti ir aptarti Šv. Velykų tradicijas ir papročius, pagaminti dekoracijas, dovanėles savo šeimos nariams; mokysis komandinio darbo.
Naudodami senus kiaušinių dėklus pasigaminome popieriaus masę, iš kurios darėme kiaušinių lukštus, nusidažėme akriliniais dažais ir dekoravome šienu, kiaušinukais ir savo kurtais paukšteliais (medinius paukštelius dekoravome norimomis spalvomis akriliniais dažais ir markeriais). Pasigaminome ir zuikius iš seno kartono. Naudodami papje maše techniką apklijavome, nudažėme akriliniais dažais ir dekoravome klasės duris. Būsimoms dovanoms pasigaminome krepšelius-zuikius ir sveikinimo atvirukus šeimos nariams.
Kad būtų smagiau, naudodami menteles ir dažus aplikavome popierių ir papuošėme minkštais baltais zuikučiais iš vatos diskelių.
Šventinės popietės „Šv. Velykų belaukiant“ metu mokėmės pasidengti ir dekoruoti stalą.
Vaikai visų veiklų metu lavino ir ugdė pažinimo, komunikavimo, socialines, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas. 

Naujausi įrašai

Archyvai

Kategorijos

LithuanianEnglishUkrainian